Szybka analiza przedbiegowa #6 - ehh ten Trail!


Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich! Nareszcie zawitam w Londynie... eghem Lądku Zdrój! Kolejne biegowe miejsce na mapie naszego pięknego kraju, które podobno trzeba zobaczyć ;) Jazda!

Już w sobotę, już za chwilę moje trzecie ultra :) . Tym razem będę walczyć na dystansie 68km. Jak na Lądek skromnie, bo wiele osób biegnie 110/130/240km. Ja na ten moment jeszcze muszę poczekać na zabawę z tak długimi trasami, na razie mam inne cele. Co u mnie ostatnio? Odpowiedź jest prosta. Bawię się bieganiem. Mam za sobą kilka mocniejszych treningów, pobiegałem trochę po okolicznych orlikach. Starałem się tam złapać troszkę szybkości, przewietrzyć płuca. Od Rzeźnika nie robiłem jakiś znaczących wybiegań, raczej maksymalnie koło 20-23km. Raz pościgałem się w Wiśle i sporo czasu poświęciłem na trening uzupełniający. Nawet zacząłem się rozciągać! Serio!
Do Lądka jadę z nastawieniem złamania 10 godzin. Myślę, że jestem w stanie to zrobić, ale czy się uda? Trzymajcie kciuki! Jestem nastawiony bardzo optymistycznie, bo ostatnio czuję się doskonale. Od tego czy mi się uda będzie uzależniona mocno moja najbliższa biegowa przyszłość, więc tym razem podwójna mobilizacja! Do dzieła! :)

Wszystkim startującym w Lądku Zdrój życzę powodzenia i świetnej zabawy. Jednocześnie mocno trzymam kciuki za osoby, które już w tym momencie są na trasie. Bieg 7 Szczytów na dystansie 240km oraz Super Trail na dystansie 130km wystartowały ponad 3 godziny temu. Walczcie dzielnie! Do usłyszenia w niedzielę!

(no chyba, że z trasy, bo liczę, że ktoś da radę przekazać na Fejsie co u mnie słychać ;) )