II lata Night Runners Gliwice oraz zakończenie sztafety dla Marcina


Bardzo aktywny tydzień za nami wszystkimi. Sztafeta dla Marcina zakończona. Rekord Polski, jeszcze nieoficjalnie, pobity. Wczoraj świętowaliśmy także 2 lata naszej wspaniałej ekipy Night Runners Gliwice.

Tak, to już jest koniec. Tydzień biegania, na pętli o długości 1900m, przy ulicy Bojkowskiej w Gliwicach. 168 zawodników w 168 godzin przebiegło łącznie aż 1881km! Wszystko to dla Marcina Polaka. Jest mi cholernie miło, że znam ludzi, którzy potrafią zorganizować takie rzeczy. Moja zmiana miała miejsce w poniedziałek o 3:00. Udało mi się nabiegać 13,3km (7 pętli). Odwiedzajcie stronę Gliwice Biegają, na pewno jeszcze wiele dobrego się tam wydarzy.
W ciągu tego tygodnia byłem jeszcze 'trochę' pobiegać, już poza moją zmianą. Od tamtej niedzieli natrzaskałem 81,78km. Jak na mnie to dość sporo, ostatni raz taki wynik miałem chyba w lipcu (nie licząć wrześniowego startu w Ultra). Szkoda, że to już koniec, ale było naprawdę świetnie!

Wczoraj miało miejsce jeszcze jedno ważne wydarzenie. Wspólnie świętowaliśmy II rok istnienia naszej grupy Night Runners. Świetnie było zobaczyć wszystkich, w trochę innych okolicznościach. Spotkaliśmy się o 20:00 na Sikorniku, a zabawa (podobno) trwała do samego rana. Ja niestety po północy musiałem iść się wreszcie chociaż troszkę przespać. Mam nadzieję, że za 10lat dalej będziemy się spotykać na kolejnych urodzinach i dalej będziemy robić takie fajne rzeczy. W gr(k)upie siła!