O mnie!


Prowadzę tę stronkę już dłuższy czas, więc może warto się przedstawić i napisać chociaż podstawowe informacje o sobie.

Moje imię to Karol, lat mam aż lub dopiero 28 (zależy jak na to spojrzeć). Na pewno gdzieś wspominałem, że w bieganie bawię się od początku 2014 roku. Nie samym bieganiem żyje jednak człowiek, więc mam też inne zajęcia. Pochodzę z pięknej miejscowości Brudzowice, a aktualnie mieszkam od kilku lat w Gliwicach. Tutaj studiowałem, tutaj mam teraz pracę, a jestem programistą. Tak, siedzę przy kompie i piszę dziwne rzeczy, które później działają lub nie. Dzięki temu mogę w sumie tworzyć dla siebie ten twór, który właśnie przeglądasz :) Napisałem "dla siebie", bo celem tej strony jest zrobienie czegoś w rodzaju pamiętnika, a może przy okazji kiedyś kogoś zmotywuję do czegoś fajnego.
W przeszłości nie zajmowałem się w sumie żadnym sportem na poważnie. Wiadomo - jako dzieciak sporo biegałem za piłką, jeździłem na rowerze - generalnie byłem dość aktywny. Nawet na studiach starałem się czasami jakoś poruszać, ale wychodziło to różnie. W zasadzie nie wiem jak to się stało, że bieganie aż tak mnie wciągnęło, ale absolutnie nie narzekam. Jest to dla mnie świetna zabawa, a może uda mi się jeszcze zrobić w tej dziedzinie coś ciekawego. Zobaczy się - trzymaj za mnie kciuki ;)

Wszystkich swoich planów jeszcze zdradzać nie będę, ale obiecuję, że będzie ciekawie. Dążenie do ich realizacji zmienia mnie jako człowieka praktycznie każdego dnia. Ciągle odkrywam siebie na nowo, zmuszam się do coraz ciekawszych refleksji. Lubię testować swój organizm i jestem pod ogromnym wrażeniem jak bardzo można go zmodyfikować w tak krótkim czasie. Coś, co kiedyś nie mieściło mi się w głowie, teraz nie robi na mnie wrażenia. Jeszcze sporo pracy przede mną, chcę się tym z Tobą podzielić i dać Ci dowód, że chcieć to rzeczywiście móc.